• Akarbaşı Mah. Atatürk Blv. No:44/E / ESKİŞEHİR
  • 0222 230 26 89
  • info@esveracam.com
  • Türkçe
  • İngilizce

Hizmetlerimiz

Cephe Kaplama

Eskişehir Cephe Kaplama Firmaları arasında kaliteli işçiliği ve güler yüzlü çalışanları ile ilk tercihiniz olan firmamız cephe kaplama alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Slikon Cephe Giydirme Sistemleri


Slikon cephe giydirme sistemlerine dışarıdan bakıldığında alüminyum profil görünmez. Cam derzlerinde 15mm derinliğinde ve 15mm genişliğinde fuga bulunur. Çift EPDM fitili sayesinde  cam paneller arasına sızdırmazlık slikonu çekilmez. Bu sayede cam panellerin arasında gölge oluşması engellenir. İstendiğinde seçilen herhangi bir cam panel (dışardan hangisinin açıldığı belli olmaksızın) gizli kanat haline getirilebilir. Cam panellerin bitim noktalarına isteğe bağlı Kompakt laminat veya kompozit panel uygulanır. Yapılan bu uygulama yapılarınıza şıklık ve zerafet katılır.


Kompozit Panel Giydirme


Kompakt laminatlar, ısı ile sertleştirilmiş ve melamin esaslı reçine emdirilmiş kraft kâğıtlarının yüksek basınç ve sıcaklık altında baskılanmasıyla oluşan, her iki yüzü de dekoratif panellerdir. Kompakt laminat ürünler dayanıklılık sağlayan teknik özellikleri ve yenilikçi anti bakteriyel yapısı sayesinde, yoğun trafiğe sahip alanlar, nemli alanlar  ve hijyenik hassasiyete sahip alanlar için mükemmel bir kullanım sağlar. 12 mm ve üzeri kalınlıklarda, tek başına kullanılabilen kompakt laminatlar, her türlü işlenebilir olup, kurulum kolaylığı ve sınırsız yaratıcılığa imkân sağlar.

 

Eskişehir Cephe Kaplama

İşletmenize özel çözümler için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın.

 

Etiketler