• Akarbaşı Mah. Atatürk Blv. No:44/E / ESKİŞEHİR
  • 0222 230 26 89
  • info@esveracam.com
  • Türkçe
  • İngilizce

Hizmetlerimiz

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluklar dekoratiftir ve bakım istemez. Isı yalıtımında terleme yapmaz. Boya gerektirmeyen özellikleri ile kullanım ömrü yoktur. Pas tutmayan ve çürümeyen Alüminyum korkulukları her mevsimde ve her iklimde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Alüminyum korkuluklar güneş ışınlarından ve mevsim değişikliklerinden etkilenmez.
Alüminyum korkuluk çelikten çok daha hafiftir ve çelikten daha dayanıklıdır. Kolay şekillendirilebilmesi sayesinde eşsiz tasarım seçenekleri sunmaktadır. Hem estetik açıdan hem de yapısal özellikleriyle yapılara değer katan bir elemandır. Çevre dostudur, geri dönüşüm olanağı vardır.


Alüminyum Korkuluğun Avantajları:

  1. Alüminyum Korkuluk, Korozyona yüksek dayanıklılık gösterir, paslanma oluşturmaz.
  2. Alüminyum Korkuluk, Sağlam ve hafiftir.
  3. Alüminyum Korkuluk, Kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitlerindeki seçeneklerle her yapıya uygunluk sağlar.
  4. Alüminyum Korkuluk, Teras, balkon, havuz kenarları ve merdiven gibi alanlarda kullanılır. Yapılarınıza görsellik ve estetik katarak değer kazanmasını sağlar.
  5. Alüminyum Korkuluk, İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla uygulanır. Yapılarınıza yük getirmez.

 

Eskişehir Alüminyum Korkuluk

Ürünlerimiz tüm üretim sürecinde gereken kalite kontrol aşamalarından geçerek sizlere sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutan firmamız Esvera Cam daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

 

Eskişehir Esvera Cam İletişim Bilgileri:

Telefon: 0536 995 26 10

Etiketler